Hakkımızda

ABRA :

Her iki tarafında ağırlık bulunan bir terazide, terazinin hafif olan kefesine, teraziyi dengelemek için konulan ağırlık…


Tanıtım ve iletişim faaliyetlerinizde atacağınız adımlar, tüm işletme faaliyetlerinizi dengeye kavuşturacaktır.

 
“Tüm pratiğimiz ölümsüzlüğü arıyor sanki. Bugünü yarına taşıyoruz; dünü bugüne taşıdığımız gibi… Zamanı yıllara bölen insan, yıllara dayanıklı objelerin, anlamların arayışı içinde yürüyüşüne devam ediyor. Geçmişten bugüne, bugünden geleceğe…”
Müşterilerimiz, müşterilerimizin hedef kitleleri ve kendi takım arkadaşlarımız için artı değer yaratan; ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere ulaşan; müşteri ve insan merkezli hizmet anlayışımız ile Tanıtım ve Matbaa Hizmetleri alanında 1997’den bu yana varlığımızı sürdürmekteyiz. Amacımız hizmet sunduğumuz müşterilerimizin gereksinimlerini uygulanabilir çözümlerle, etkin ve verimli sonuçlara yol açacak şekilde; tasarımdan baskıya ve baskı sonrasındaki süreçlerde profesyonel yöntemlerle karşılamaktır. Verilen siparişlerin tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol edilmesini sağlarız. Hızlı, ekonomik, kaliteli ve zamanında üretim prensibiyle çalışırız. Ürettiğiniz mal ve hizmetlerin hedef kitlenize ulaşması için güçlü yanlarımız olarak gördüğümüz özelliklerimizi seferber ederiz. Hizmet sunduğumuz kurumlarla ilişkilerimizi, işin süresiyle kısıtlamayız.
  • BİLGİ: Alternatif çözüm üretebilmemizin ilk şartı. Kendi işimize dair bilgimizi, hizmet sunacağımız sektörün bilgileriyle harmanlayıp üretim için yola koyuluruz.
  • BİRİKİM: Sektörümüzdeki 15 yıllık deneyimimizin bize kazandırdıkları var. Sorunlarla baş etmede, engelleri aşmada bu birikim bize hız kazandırıyor. Talebi algılamamızı kolaylaştırıyor, hizmet sunduğumuz kurumu etkin şekilde yönlendirebilmemizi sağlıyor.
  • YARATICI GÜÇ: Bilmekle, birikimle oldukça bağlantısı olsa da işimizi yaparken ufkumuzu geniş tutan gelişmeleri takip etmemizin, teknolojiyi etkin kullanabilmemizin katkısı göz ardı edilemez. Biz, var olan kaynaklarımızın tümünü ortaya koyarak, estetik kaygılar gözeterek beklentilerinizin ötesine geçmeye çabalıyoruz.
  • KULLANILABİLİR ETKİN ÇÖZÜMLER SUNMA: Üretilen işin uygulanabilir olması, ekonomik kaynakların verimli kullanımına dönük olması ve teknolojinin gerisinde kalmaması hizmet sunduğumuz kurum için gözettiğimiz öncelikli konulardır.

İletişim

ADRES
Onur Mah. 2. Hayıt Sokak
No:3/B Balçova İzmir
TELEFON
(0850) 433 2272
E-MAIL
info@abratanitim.com.tr

E-Bülten

Abra Tanıtım ve Matbaa Hizmetleri olarak hazırladığımız e-Bülten'e ücretsiz üye olmak için sadece e-mail adresinizi yazmanız yeterli

Ödeme Bilgileri

ABRA TANITIM
PAZ. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI
Liman Şubesi - İZMİR
IBAN:
TR26 0006 2000 5460 0006 2997 10

Ödemenizi Kredi Kartı ya da
Mail Order İle Yapabilirsiniz