MAILING

Elektronik posta en çok tercih edilen iletişim araçlarından bir tanesi. Hepimizin kişisel veya profosyonel olarak kullandığı en az bir tane e posta hesabı var. E-mail, hedef kitlesine birebir ulaşmak isteyen markalar için doğru kullanıldığında rakipsiz pazarlama çözümlerinin başında geliyor…
Tabii her pazarlama yönteminde olduğu gibi bu aracı doğru ve verimli kullanmak belirli kurallara titizlikle uyulmasını gerektiriyor.

E-mail Marketing (Mailing) Nedir?

Genel olarak mesajların hedef kitleye direk e-posta yoluyla gönderilmesi diyebiliriz. E-mail marketing’in markalar için en önemli avantajı maliyeti. Diğer reklam mecralarına veya internet reklam uygulamaları ile karşılaştırıldığında bu sistemin maliyeti yok denecek kadar az.

Hedefe gönderilen maillerin uygun tasarımlarla, hedefi “yakalayan” bir yapıda olması ise bir diğer önemli durumdur. Abra Tanıtım Hizmetleri bu önemli detay konusunda 1997 yılından bugüne olan tecrübesi ile E-Mail Marketing çalışmasını doğru yöntemlerle uygulamaktadır.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz…

İletişim

ADRES
Onur Mah. 2. Hayıt Sokak
No:3/B Balçova İzmir
TELEFON
(0850) 433 2272
E-MAIL
info@abratanitim.com.tr

E-Bülten

Abra Tanıtım ve Matbaa Hizmetleri olarak hazırladığımız e-Bülten'e ücretsiz üye olmak için sadece e-mail adresinizi yazmanız yeterli

Ödeme Bilgileri

ABRA TANITIM
PAZ. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI
Liman Şubesi - İZMİR
IBAN:
TR26 0006 2000 5460 0006 2997 10

Ödemenizi Kredi Kartı ya da
Mail Order İle Yapabilirsiniz