İNTERAKTİF (TANITIM) CD’Sİ

Firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, ürünler hakkında detaylı kullanım bilgileri verilmesi, üretim aşamalarının sunulması gibi çeşitli amaçlara hizmet edebilen “İnteraktif CD”ler içinde , fotoğraflar ile sunum, sesli açıklama imkanı, video ile etkili sunumlar hazırlama, tablo ve çizelgelerin detaylı, hızlı ve en yüksek kalitede sunulması mümkün olmaktadır.

İnteraktif CD’lerde seçilecek medyaya göre çok uzun süreli sunumlar, videolar bulunabileceği gibi, internet ortamında “indirme (download)” hızı nedeni ile düşük kalitelerde kullanılan dosyalar, herhangi bir kalite kaybına uğramadan CD’lerde yer alabilmektedir.

İsmi her ne kadar “CD” olarak geçse de günümüzde artık DVD medyalarda da interaktif uygulamalar sunulmaktadır. Firma yada ürün imajına yönelik çalışmalarda “Kartvizit CD” olarak adlandırılan, çeşitli ebat ve şekillerdeki CD’ler de tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır.

ABRA Tanıtım, bu CD’lerin içeriğinin hazırlanmasının yanında CD Etiketleri ve kapaklarının da tasarımlarını hazırlayarak bir set olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Örnek ve detaylar için lütfen İletişim sayfamızdan bize ulaşın…

İletişim

ADRES
Onur Mah. 2. Hayıt Sokak
No:3/B Balçova İzmir
TELEFON
(0850) 433 2272
E-MAIL
info@abratanitim.com.tr

E-Bülten

Abra Tanıtım ve Matbaa Hizmetleri olarak hazırladığımız e-Bülten'e ücretsiz üye olmak için sadece e-mail adresinizi yazmanız yeterli

Ödeme Bilgileri

ABRA TANITIM
PAZ. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI
Liman Şubesi - İZMİR
IBAN:
TR26 0006 2000 5460 0006 2997 10

Ödemenizi Kredi Kartı ya da
Mail Order İle Yapabilirsiniz